Blog

Wynajem kontenerów na odpady
Co ma wpływ na wynajem kontenerów?

2023-03-06

Jak działa wynajem kontenerów? Wiele osób zastanawia się jak przebiega wynajem kontenerów. Pytania i wątpliwości nasuwają się przede wszystkim w letniej porze roku.

Wynajem kontenerów na odpady zmieszane
Jakie są kontenery na odpady zmieszane?

2023-03-03

Czym są kontenery na odpady zmieszane? Kontenery na odpady zmieszane potrzebne są w bardzo wielu sytuacjach. Potrzeba ich wynajmu związana jest z koniecznością uprzątnięcia placu budowy lub wywozu odpadów powstałych w trakcie różnego rodzaju wydarzeń takich jak np. pikniki lub koncerty.

Co znajdziemy w katalogu odpadów?
W czym pomoże nam katalog odpadów?

2023-01-05

Kiedy powstał katalog odpadów? Katalog odpadów to dokument, którego początki sięgają początków XXI wieku. Rozporządzenie Ministra Środowiska  z dnia 27 września 2001 r. w sprawie katalogu odpadów rozpoczęło długi proces wprowadzenia porządków legislacyjnych w gospodarkę odpadami.

Harmonogram wywozu odpadów
Gdzie znaleźć harmonogram wywozu odpadów?

2023-01-03

Co to jest harmonogram wywozu odpadów? Harmonogram wywozu odpadów to dokument, który jest niezwykle istotny dla każdego mieszkańca. Zawiera on, a bynajmniej powinien wszystkie dane na temat terminarza przyjazdu śmieciarek pod odpady oraz ogólne informacje o systemie zbiórki nieczystości.

Cennik wynajmu toalet
Jaki jest cennik wynajmu toalet?

2022-12-30

Co ma wpływ na cennik wynajmu toalet? Wiele osób, które chce wydzierżawić kabinę WC zastanawia się nad tym od czego zależy cennik wynajmu toalet.

Wywóz odpadów z budowy
Jak zorganizować wywóz odpadów z budowy?

2022-12-29

Jak zorganizować wywóz odpadów z budowy? Wiele osób zastanawia się jak zorganizować wywóz odpadów. Mowa tutaj zwłaszcza o pracownikach firm budowlanych, którzy oprócz śmieci z grupy „17” muszą się pozbyć także nieczystości komunalnych.

Obsługa imprez pleneowych
Co warto wiedzieć o obsłudze imprez plenerowych?

2022-12-04

Obsługa imprez plenerowych w 1 miejscu Obsługa imprez plenerowych to temat, który jest bardzo istotny dla wszystkich organizatorów tego typu wydarzeń.

Cena wynajmu kontenera socjalnego
Jaka jest cena wynajmu kontenera socjalnego?

2022-12-01

Cena wynajmu kontenera socjalnego Chcesz wynająć kontener socjalny w celu umieszczenia go na placu budowy lub w pobliżu miejsca, w którym są prowadzone prace drogowe?

Wynajem kontenerów biurowych
Wynajem kontenerów biurowych

2022-12-01

Wynajem kontenerów biurowych Na placu budowy, który obsługuje Twoja firma, jest potrzebny kontener biurowy, a Ty nie wiesz, jaki wybrać? Zastanawiasz się, co może wpłynąć na jego cenę i gdzie go najlepiej zamówić? Zebraliśmy kilka podstawowych informacji, które powinny Ci ułatwić wybór.

Cena wynajmu kontenera biurowego
Jaka jest cena wynajmu kontenera biurowego?

2022-12-01

Jaka jest cena wynajmu kontenera biurowego? Co może wpłynąć na taką kwestię jak cena wynajmu kontenera biurowego? Na jakie cechy oferty tego dotyczącej należy zwrócić szczególną uwagę? Jest kilka elementów, które mogą na to rzutować, pozwól, że Ci je przedstawimy.