Blog

Ile M3 ma 1 tona gruzu?

2022-05-24

Ile M3 ma 1 tona gruzu? Wiele osób zastanawia się, ile M3 ma 1 tona gruzu. Nie ma się co dziwić, skoro pytanie to nie pojawia się znikąd. Zazwyczaj bowiem poprzedza ono zamówienie kontenera na gruz lub worka typu big bag.

Sprzątanie po imprezach masowych i eventach

2022-05-22

Czemu warto zamówić u nas sprzątanie po imprezach? Sprzątanie po imprezach to temat, który interesuje bardzo wiele osób. Szczególnie ważny jest on wiosną i latem, kiedy odbywa się najwięcej eventów.

Gdzie wyrzucać śmieci?

2022-05-20

Podpowiadamy, gdzie wyrzucać śmieci Wiele osób zastanawia się, gdzie wyrzucać śmieci. W przypadku odpadów pytanie to ma jednak o wiele szerszy wydźwięk. Ogrom nieczystości, które są w naszym bezpośrednim sąsiedztwie i z którymi mamy do czynienia predysponuje do jego uszczegółowienia.

Gdzie wyrzucać skoszoną trawę?

2022-05-20

Podpowiadamy, gdzie wyrzucać skoszoną trawę Wiosna i lato to czas, w którym bardzo często zastanawiamy się gdzie wyrzucać trawę. Nie ma się co dziwić, skoro w czasie gdy na zewnątrz panują wysokie temperatury mamy do czynienia z intensywnym wzrostem tej rośliny.

Jak najlepiej wyrzucić odpady z budowy domu?

2022-05-11

Wywozimy odpady z budowy domu Odpady z budowy domu to temat, który choć nie jest przyjemny to budzi spore zainteresowanie wśród osób, które zamierzają przeprowadzkę.

Wynajem kontenerów BDO dla klienta obcojęzycznego

2022-05-09

Wynajem kontenerów BDO dla klienta obcojęzycznego Wynajem kontenerów BDO to nasza oferta dla klientów anglojęzycznych, którzy prowadzą swoje inwestycje na terenie naszego kraju. Pomagamy w kompleksowej obsłudze placów budowy i organizacji całego procesu odbioru.

Jak sprawdzić numer BDO?

2022-05-09

Podpowiadamy, jak sprawdzić numer BDO Wiele osób zastanawia się jak sprawdzić numer BDO. Wiedza tam jest im potrzebna do bardzo wielu celów. Pierwszym z nich jest zorientowanie się, czy firma w której pracujemy została wpisana do Bazy Danych Odpadowych, a drugim weryfikacja kontrahenta, z którym mamy zamiar podjąć współpracę.

Jak przebiega wynajem kontenerów na odpady zmieszane?

2022-05-08

Czym jest wynajem kontenerów na odpady zmieszane? Wynajem kontenerów na odpady zmieszane to usługa, która jest poszukiwana przez wiele osób. Obejmuje ona wiele różnego rodzaju nieczystości, a jej zakres zależy od ustaleń poczynionych pomiędzy zleceniobiorcą, a zleceniodawcą.

Jak powinna przebiegać utylizacja odpadów budowlanych?

2022-05-07

Dlaczego tak ważna jest utylizacja odpadów budowlanych? Utylizacja odpadów budowlanych to temat, którym muszą się zająć wszystkie osoby oraz firmy, które przeprowadzały remont lub ukończyły swoją budowę.

Czego nie wyrzucać do pojemnika na odpady zmieszane?

2022-05-06

Czego nie wyrzucać do pojemnika na odpady zmieszane? Wiele osób zastanawia się, czego nie wyrzucać do pojemnika na odpady zmieszane. Dylematy oraz wątpliwości mają przede wszystkim osoby, które prowadzą prace remontowe.