Pojemniki PA 1100 i ich wykorzystanie

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Co to są pojemniki PA 1100?

Pojemniki PA 1100 to jedne z najpopularniejszych typów koszy na śmieci. Najczęściej spotyka się je w zabudowie wielolokalowej. Zbiornik, o których dziś mowa mają objętość wynoszącą 1100 litrów.

Parametry pojemnika PA 1100

W połączeniu z lekką konstrukcją i układem jezdnym, który składa się z 4 kółek stanowią one idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie powstają znaczące ilości śmieci. Nikt z nas nie chce przecież, aby wokół domu nagromadzone było mniejsze zbiorniki, które są niezbyt wygodne i zagracają dostępną przestrzeń. Typowy pojemnik 1100 litrów zbudowany jest z tworzywa sztucznego. Jego wymiary wynoszą 1295 mm x 1370 mm x 1118 mm. Waga kosza na nieczystości wynosi blisko 60 kg, w wyznacznikiem jego przydatności jest spełnianie normy PN:EN 840 – 1. W ofercie naszej firmy można spotkać zbiorniki 1,1 M3 na odpady komunalne mające:

Czym charakteryzują się nasze pojemniki 1100 litrów?

  • Odpowiednią kolorystykępojemniki PA 1100, które mają być użyte do zbierania śmieci komunalnych muszą mieć odpowiednie kolory. Kwestie te regulują przepisy i dlatego powinniśmy unikać kupowania przypadkowych produktów. Przed nabyciem pojemników na odpady warto się dowiedzieć jakie wybarwienie muszą mieć poszczególne frakcje nieczystości, Temat ten został przez nas omówiony w tym miejscu.
  • Krótkie terminy dostawy – śmieci to temat, który jest dla nas wszystkich dość wrażliwy. Wszystko to przez fakt, że każdy z nas lubi mieć wokół siebie czysto. Jeśli więc zaistnieje potrzeba pilnego nabycia koszy do śmieci to nasza firma dostarczy je Państwu w przeciągu 3 dni roboczych. Handlujemy wszystkimi typami śmietników ze szczególnym uwzględnieniem pojemników PA 1100. Nasz towar wysyłamy z wykorzystaniem firm kurierskich lub transportem dedykowanym.
  • Wysoką jakość – inwestycja w pojemniki na odpady jest opłacalna tylko wtedy, gdy mają one odpowiednią jakość. Nie warto kupować koszy na 1 sezon, gdyż jest to nieracjonalne od strony ekonomicznej. W ofercie naszej firmy znaleźć można zbiorniki wszystkich czołowych producentów w Europie. Oznacza to, że pojemniki 1100 litrów posłużą Państwu przez długi czas i nie będą podatne na uszkodzenia.

 

Pojemniki PA 1100

Pojemniki PA 1100

 

Zobacz też:

Wynajem kontenera z łazienką
Kontener na odpady budowlane Lubliniec
Kontener na odpady budowlane Luboń
Wywóz odpadów budowlanych
Wynajem kontenera
Jak obniżyć ceny wywozu gruzu?