Toaleta na działce ROD

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Toaleta na działce ROD

Toaleta na działce ROD to temat, którym szczególnie będą zainteresowani działkowcy. Nie ma się co dziwić, skoro od wiosny do jesieni wiele osób bardzo lubi przebywać na łonie natury.

W naszym kraju „działkowanie” jest bardzo modne. W Polsce znajduje się blisko 970 tysięcy działek, a sporo część z nich nie jest wyposażona w dostęp do kanalizacji. Dlatego też nie dziwi fakt, że wiele osób chce rozwiązać ten problem stawiając prowizoryczne sławojki, które są podłączane do szamb lub przydomowych oczyszczalni ścieków. Niestety nie wszędzie jest to możliwe i dlatego czasami dobrym pomysłem wydaje się wynajem toalety przenośnej. Nasza firma świadczy usługi w zakresie dzierżawy kabin WC, przychodząc w sukurs potrzebom działkowców. U nas toaleta na działce bez szamba może zostać podstawiona w przeciągu 48 godzin od momentu złożenia zapotrzebowania. Do głównych walorów oferowanego rozwiązania zaliczyć możemy:

Jaka toaleta na działkę ROD?

  • Atrakcyjne cenytoaleta na działce ROD przydaje się bez względu na okoliczności. Prace w ogrodzie, grill ze znajomymi czy drobne prace budowlane to tylko niektóre z okoliczności, podczas których okaże się ona niezbędna. W naszej ofercie posiadamy kabiny standardowe oraz takie, które są wyposażone dodatkowo w pisuar i zlewozmywak umożliwiający umycie rąk. Dla działkowców przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę cenową, która zawiera rabaty dla dłuższych okresów dzierżawnych.
  • Duży zasięg działaniatoaleta na działce bez szamba przydaje się jako substytut rozwiązań znanych nam ze stałych miejsc zamieszkania. W odróżnieniu od innych firm toaletowych z naszymi kabinami dojeżdżamy prawie wszędzie. O ile zatem ścieżka prowadząca do działki nie będzie zbyt wąska, a grunt za piaszczysty to dostarczymy naszą toaletę wszędzie tam, gdzie jest ona niezbędna.
  • Wygodne formy rozliczeńtoaleta na działce ROD przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy na okres wakacji chcemy na niej pomieszkiwać. Wówczas to najwygodniejszą formą rozliczeń będą płatności Internetowe, które w naszym przedsiębiorstwie są standardem. Zapraszamy do składania zamówień i opłacania ich poprzez Przelewy24. Od ponad roku cały proces można przeprowadzić także w aplikacji mobilnej.

 

Toaleta na działkę ROD

Toaleta na działkę ROD

 

Zobacz też:

Ile kosztuje wywóz odpadów budowlanych?
Gdzie wyrzucać odpady opakowaniowe ?
Gdzie wyrzucać panele podłogowe ?
Wywóz odpadów budowlanych Radom
Wywóz odpadów budowlanych Rzeszów
Wywóz odpadów budowlanych Szczecin