Wynajem kontenera

Komu jest potrzebny wynajem kontenera?

Wynajem kontenera na odpady i dzierżawa kontenera na gruz to usługi, które są potrzebne zarówno osobom prywatnym jak i przedsiębiorstwom.

Nie ma się co dziwić, skoro proces pozbywania się odpadów wymaga zapewniania odpowiedniego zbiornika na śmieci. Z wynajmu kontenera warto skorzystać przy bardzo wielu okazjach. Remont i przeprowadzka to tylko niektóre okazje podczas których konieczny jest wywóz śmieci i ich dostarczenie do odpowiedniego punktu utylizacji. W naszym kraju dzierżawy kontenera można dokonać na rynku usług komercyjnych. Każda z zainteresowanych osób można dokonać tego samodzielnie lub skorzystać z naszego eMarketu. W ramach prowadzonych działań wychodzimy do Państwa z ofertą na takie usługi jak:

Jaki kontener można wynająć w naszej firmie?

  • Wynajem kontenera na gruzdzierżawa kontenera na gruz obejmuje zbiorniki o zróżnicowanej pojemności. Na rynku dostępne są zatem kontenera małe, których wielkość nie przekracza 3 M3 jak i te nieco większe. Wynajmu kontenera należy dokonać biorąc pod uwagę szereg zmiennych. Najważniejszą z nich jest ilość zalegającego gruzu. Odpowiedni dobór zbiornika na odpady o kodzie 17 01 01, 17 01 02 i 17 01 07 jest podstawą do zaoszczędzenia na wywozie śmieci poprzez optymalizację kosztów.
  • Wynajem kontenera na śmieci – dzierżawa kontenera na śmieci przewidziana jest także w sytuacji, gdy z danej posesji lub terenu inwestycyjnego trzeba wywieźć odpady budowlane, gabaryty czy innego typu nieczystości. Kontener na odpady zbudowany jest z metalu, a jego pojemność wynosi zazwyczaj 7 M3. W ofercie firm komunalnych cena wynajmu kontenera zależy od jego przeznaczenia i czasu, przez który będziemy go wykorzystywać. Ten ostatni wynosi standardowo od 3 do 7 dni.
Wynajem kontenerów

Dzierżawa kontenerów

 

Jak wspominaliśmy na początku kontener na odpady można wynająć na wiele sposobów. Jedną z metod jest zwrócenie się z takim zapotrzebowaniem do naszych ekspertów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i szybki czas reakcji na potrzeby względem odbioru nieczystości. Aby dokonać rezerwacji kontenera wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila. Obsługujemy teren całego kraju w tym wszystkie mniejsze miejscowości.

Czym są odpady komunalne i kiedy warto wynająć na nie kontener?

Tzw. domowe śmieci, opisane w ustawie jako odpady komunalne, to różnorodne odpady pochodzące z gospodarstw domowych, o ile nie są uznawane za niebezpieczne lub przemysłowe. Decydując się na wynajęcie kontenera, mogą Państwo wyrzucić do niego poniższe materiały:

  • resztki jedzenia, zużyte produkty spożywcze, skorupki jaj,
  • gazety, czasopisma, katalogi, reklamy, pudełka kartonowe, torebki papierowe,
  • butelki szklane, słoiki, kieliszki, szklanki,
  • butelki plastikowe, opakowania po żywności i kosmetykach, torby foliowe, pojemniki,
  • odpady zielone: liście, trawa, gałęzie oraz inne.

W sytuacji, gdy ilość śmieci jest bardzo duża, najlepszym rozwiązaniem okazuje się skorzystanie z usług firmy oferującej wynajem kontenerów. Metoda ta sprawdza się m.in. podczas dużych imprez, takich jak wesela, koncerty czy festiwale, których uczestnicy wytwarzają spore ilości odpadów komunalnych.

W jakich sytuacjach sprawdzi się wynajem kontenera na gruz i odpady budowlane?

Z kolei usługa profesjonalnego odbioru odpadów budowlanych zamawiana jest najczęściej przy prowadzeniu prac remontowych, konstrukcyjnych lub rozbiórkach starych budynków, choć nie tylko. Inne przykłady sytuacji, w których odpowiednio pojemny zbiornik na betonowe lub metalowe materiały okazuje się niezbędny, to wymiana ogrodzenia lub budowa podjazdu przed domem. Wówczas najlepiej skorzystać z profesjonalnych usług, świadczonych przez wyspecjalizowane przedsiębiorstwa.

Nasz serwis umożliwia wynajem kontenera o pojemności i parametrach konstrukcyjnych idealnie dopasowanych do potrzeb Klienta. Zarówno czystego gruzu, jak i pozostałych odpadów z budowy nie można wyrzucać do odpadów komunalnych, ani przechowywać na posesji. Z tego względu wynajęcie firmy zajmującej się wywozem tego typu materiałów w specjalnych kontenerach stanowi najlepszą metodę na utrzymanie porządku na placu budowy. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w tym zakresie, ponieważ współpracujemy wyłącznie z renomowanymi przedsiębiorstwami.

Wynajem kontenera – obsługiwane miasta: