Wynajem ogrodzeń tymczasowych

Na czym polega wynajem ogrodzeń tymczasowych?

Wynajem ogrodzeń tymczasowych to oferta, której celem jest zaopatrzenie placów budowy w panele ogrodzeniowe. Naszą propozycję kierujemy do wszystkich tych z Państwa, którzy muszą zabezpieczyć teren przeznaczony pod inwestycję. Konieczność, o której mową podyktowana jest obowiązującym prawodawstwem. Zgodnie z przepisami place budowy muszą być odgrodzone od reszty terenu, a najwygodniej proces ten przeprowadzić z użyciem naszych ogrodzeń. Podobnie jak w przypadku wywozu gruzu i wywozu odpadów budowlanych obsługujemy terytorium całego kraju. Jeśli więc chcecie Państwo wydzierżawić ogrodzenia tymczasowe to warto dokonać tej czynności przy udziale naszej firmy. Na klientów, którzy zdecydują się na tego typu posunięcie oczekują:

 

Wynajem ogrodzeń tymczasowych

Wynajem ogrodzeń tymczasowych

Jakiego typu ogrodzenia tymczasowe posiadamy w naszych magazynach?

  • Ogrodzenia ażurowewynajem ogrodzeń tymczasowych opiera się w dużej mierze na przęsłach ażurowych. Są one lekkie i łatwe w transporcie, a także późniejszym posadowieniu na wybranym terenie. W rozlokowanych optymalnie magazynach posiadamy bardzo duże ilości ogrodzeń tymczasowych, a kompletne zestawy dostarczamy pod wybrany adres w przeciągu 48 godzin od opłacenia faktury VAT. Nasz wynajem dedykowany jest klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom, które muszą swojej budowie zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa.
  • Ogrodzenia pełne – przy wynajmie ogrodzeń tymczasowych dobrą alternatywą dla przęseł ażurowych są tzw. ogrodzenia pełne. Są one nieco droższe przy wynajmie, ale ich zaletą jest konstrukcja, która uniemożliwia zobaczenie, co aktualnie dzieje się na budowie. Panele, które zapewniamy naszym odbiorcom są ponadto niewrażliwe na panujące warunki atmosferyczne takie jak wiatr, deszcz i mróz. Prostota ich zamówienia dodatkowo zwiększa Państwa komfort i powoduje, że dla naszych odbiorców jesteśmy partnerem godnym zaufania.
  • Barierki papieskiewynajem ogrodzeń tymczasowych uwzględnia także tzw. barierki papieskie, które są używane podczas różnego rodzaju imprez. Mogą one posłużyć do kontroli zachowania tłumu lub wydzielenia specjalnych stref np. podczas zawodów sportowych, czy koncertu. Propozycję wynajmu barierek kierujemy do organizatorów takich wydarzeń jak występy sceniczne, wyścigi rowerowe i biegi uliczne. Naszą przewagą konkurencyjną jest duża dostępność ogrodzeń oraz konkurencyjne ceny i wykonywanie usług dodatkowych takich jak np. sprzątanie po imprezach. Zapraszamy do kooperacji.

 

Ogrodzenia tymczasowe

Ogrodzenia tymczasowe

 

Wynajem ogrodzeń tymczasowych – obsługiwane miasta: