Wynajem toalet Bochnia

W jaki sposób działa wynajem toalet przenośnych Bochnia?

Wynajem toalet Bochnia to nietuzinkowa oferta w zakresie dostarczania kabin WC na tereny inwestycyjne i festyny. Zasięgiem naszego działania objęte jest miasto Bochnia oraz wszelkie tereny przyległe. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych usług oraz konkurencyjne stawki wynajmu. U nas w prosty sposób można zarezerwować toaletę i korzystać z niej wszędzie tam, gdzie jest niezbędna. Jesteśmy do Waszych usług przez cały dzień. Z naszym elektronicznym systemem zamówień dostępnym na portalu Smieci.eu, zamówienie toalety przenośnej przebiega bez zbędnych komplikacji. Do podstawowych walorów takiego rozwiązania zaliczyć możemy:

Jakie zalety posiadają toalety przenośne Bochnia?

 • Nieustanna znajomość kosztów dzierżawy kabiny WCwynajem toalet Bochnia stawia na przejrzystość oferowanych usług. Dzięki temu nasza tabela opłat za wynajem kabiny WC nie zawiera ukrytych kosztów, które mogą zakłócić Państwa budżet. Każdy kto podejmie decyzję o wynajęciu kabiny WC od razu posiądzie wiedzę odnośnie końcowej wartości faktury VAT.
 • Wsparcie BOKwynajem kabin WC Bochnia opiera swoje działania o wykwalifikowanych pracowników do spraw obsługi klienta. O toaletach przenośnych wiemy prawie wszystko, co powoduje, że z chęcią udzielimy odpowiedzi na nurtujące Państwa dylematy. Podpowiemy, jaka liczba toalet przenośnych podoła wyzwaniom każdej inwestycji lub wydarzenia, który odbywa się na świeżym powietrzu.
 • Aplikacja mobilna do rezerwowania kabin WCwynajem toalet przenośnych Bochnia przenosi branżę komunalną w XXI wiek. Od teraz użytkownicy telefonów komórkowych mogą dokonać zamówienia kabiny WC przez aplikację na Androida i IOS. Tego typu dogodność pozwala oszczędzić czas i pieniądze, które dotąd przeznaczane były na dojazdy do wybranego Usługodawcy.
 • Ułatwiony system rozliczeńtoalety przenośne Bochnia są rozliczane na podstawie złożonego zamówienia. Konsekwencją wykonania tej czynności są faktury elektroniczne, dostarczane prosto na adres poczty elektronicznej. Z nami cała dokumentacja jest zatem w tym samym miejscu i nie trzeba jej później odszukiwać.

 

Wynajem toalet, kabin WC Bochnia

Wynajem toalet, kabin WC Bochnia

 

Oferta na wynajem toalet przenośnych Bochnia

Toalety przenośne Bochnia nazywane są w różny sposób. Niektórzy określają je nawet mianem „tojtojów”, bardaszek czy sławojek. Nie ma się dziwić jeśli ich popularność jest z każdym dniem coraz większa i wzbudzają zainteresowanie. Wpływ na tego typu sytuację ma aktualne prawodawstwo i względy sanitarne. Wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do bieżącej wody i kanalizacji w sukurs Państwa oczekiwaniom przychodzi wynajem kabin WC Bochnia. Działamy na zamówienie wszystkich typów odbiorców. Zapotrzebowanie na toaletę przenośną mogą złożyć tak przedsiębiorstwa budowlane jak i osoby organizujące różnego rodzaju imprezy. Zapraszamy do składania zamówień online lub kontaktu za pomocą poczty mailowej. W naszej ofercie posiadamy przede wszystkim:

Typy kabin WC Bochnia

 • Kabiny standardtoalety przenośne Bochnia polegają w dużej mierze na kabinach rodzaju „standard”. Są one najtańsze pod względem finansowym i polecamy je głównie na nieduże budowy na których jest niewielka liczba osób. Kabiny WC Bochnia w wersji „standard” nie posiadają pisuaru ani umywalki.
 • Kabiny typu VIPtoalety przenośne Bochnia w wersji „VIP” są wyposażone nieco lepiej od kabin standardowych. Posiadają one w swoim wnętrzu pisuar i zlew. Wynajem toalet przenośnych Bochnia odpowiada w ten sposób na zwiększone potrzeby klientów wynajmujących kabiny WC. Kabiny „VIP” to także nieodzowny towarzysz imprez plenerowych. Z naszymi toaletami przenośnymi nie musicie Państwo martwić się o zadowolenie Państwa gości.
 • Kabiny dla niepełnosprawnychtoalety przenośne Bochnia odpowiadają także na oczekiwania osób niepełnosprawnych. W naszych zasobach znajdują się kabiny WC do których można wjechać np. wózkiem inwalidzkim i bez problemów załatwić wszelkie potrzeby fizjologiczne. Toalety dla niepełnosprawnych Bochnia posiadają także poręcze, dzięki którym prostsze jest utrzymanie równowagi.

 

Toalety przenośne Bochnia

Toalety przenośne Bochnia

 

Kabiny WC Bochnia to jedna z nielicznych tego typu ofert w regionie. Zachęcamy do zadawania pytań o darmowe wyceny lub skorzystania z systemu zamówień i aplikacji na Androida i IOS. Automatyczny system rezerwowania działa przez 7 dni w tygodniu.

Pytania dotyczące toalet przenośnych Bochnia

 1. Jak zarezerwować toaletę mobilną Bochnia?

Istnieje wiele sposobów na zamówienie toalety mobilnej Bochnia. Można to uczynić pisząc do nas maila lub przy wykorzystaniu automatycznego systemu bookingowego. Formularz zamówień, który jest obecny online pozwala na całościową parametryzacją usługi.

 1. Jakie toalety przenośne posiadacie w swojej propozycji?

Wynajem toalet Bochnia jest gotowy na każdą okoliczność. Oznacza to, że w naszej ofercie mamy wszystkie rodzaje toalet, które są dostosowane do potrzeb poszczególnych typów odbiorców. Zamawiając u nas toaletę przenośną Bochnia można wybrać taki model, który spełni pokładane w nim nadzieje. Toalety przenośne Bochnia mogą być dodatkowo wyposażone np. w pisuar lub zlew.

 1. Jakie usługi są zawarte w serwisie toalet przenośnych Bochnia?

Serwis kabin WC Bochnia można swobodnie dostosowywać do swoich potrzeb. Zgodnie z powyższym może on mieć miejsce: 1 raz w miesiącu, co 14 dni lub co tydzień. Pewne jego składniki są jednak wspólne. Działania serwisowe w kabinach WC Bochnia obejmują wypompowywanie fekaliów, pozostawienie papieru toaletowego i dostarczenie środka do dezynfekcji. Wymienione wyżej czynności sprzyjają zachowaniu należytej czystości i polepszają komfort użytkowników.

 1. Ile kabin WC możecie dowieźć na jeden raz?

Wynajem kabin WC Bochnia posiada w swoich bazach ogromną liczbę kabin WC. Daje to sposobność do zabezpieczenia w nie każdej budowy i eventu. Ilość toalet przenośnych zależy zatem od intencji Zamawiającego i można ją dowolnie regulować. Przy większej ilości toalet gwarantujemy rabaty, które mogą sięgać kilkudziesięciu %.

 1. Jak wybrać odpowiednią liczbę toalet i częstotliwość serwisowania?

Nasza platforma zakupowa obsługiwana jest przez wykwalifikowanych specjalistów do spraw obsługi klienta. Chętnie pomożemy we wszystkich tematach związanych z toaletami przenośnymi Bochnia. Takie kwestie jak ilość kabin WC i częstotliwość prac serwisowych nie są dla nas żadną tajemnicą. Zapraszamy do przesyłania zapytań ofertowych i kontaktu telefonicznego.

 

Kabiny WC Bochnia

Kabiny WC Bochnia

Czytaj więcej
 • Bochnia na mapach Google