Wynajem toalet Wieliczka

W jaki sposób działa wynajem toalet przenośnych Wieliczka?

Wynajem toalet Wieliczka to nasza oferta w zakresie dostarczania kabin WC na place budowy i eventy. Promieniem naszego działania objęte jest miasto Wieliczka i wszelkie tereny przyległe. Zapewniamy niepodważalną jakość oferowanych usług a także konkurencyjne ceny. U nas w prosty sposób można zarezerwować toaletę i korzystać z niej wszędzie tam, gdzie jest potrzebna. Jesteśmy do Waszych usług przez 24 godziny na dobę. Z naszym elektronicznym systemem zamówień dostępnym na portalu Smieci.eu, zamówienie toalety przenośnej przebiega bez zbędnych komplikacji. Do głównych atutów takiego rozwiązania zaliczyć można:

Jakie zalety posiadają toalety przenośne Wieliczka?

 • Ciągła znajomość kosztów dzierżawy toalety przenośnejwynajem toalet Wieliczka stawia na klarowność oferowanych usług. Dzięki temu nasza tabela stawek za wynajem toalety przenośnej nie zawiera niespodziewanych kosztów, które mogą zakłócić Państwa budżet. Każdy kto podejmie decyzję o wynajmie kabiny WC z góry posiądzie niezbędne informacje odnośnie końcowej wysokości faktury VAT.
 • Wsparcie biura obsługi klientawynajem kabin WC Wieliczka opiera swoje działania o wykwalifikowanych pracowników do spraw obsługi klienta. O toaletach przenośnych wiemy prawie wszystko, co sprawia, że z chęcią udzielimy odpowiedzi na trawiące Państwa pytania. Podpowiemy, jaka liczba toalet przenośnych podoła wyzwaniom każdej inwestycji lub eventu, który odbywa się na otwartej przestrzeni.
 • Aplikacja mobilna do rezerwacji toalet przenośnychwynajem toalet przenośnych Wieliczka wynosi branżę komunalną w XXI wiek. Od teraz użytkownicy smartfonów mogą zamówić kabiny toaletowej przez aplikację na Androida i IOS. Tego typu dogodność pozwala oszczędzić czas i środki finansowe, które do tej pory przeznaczane były na dojazdy do danego Usługodawcy.
 • Ułatwiony system rozliczeńtoalety przenośne Wieliczka są rozliczane na podstawie złożonego zapotrzebowania. Konsekwencją wykonania tej czynności są faktury elektroniczne, dostarczane wprost na adres poczty elektronicznej. Z nami cała dokumentacja jest wiec w 1 miejscu i nie trzeba jej później odszukiwać.

 

Wynajem toalet, kabin WC Wieliczka

Wynajem toalet, kabin WC Wieliczka

 

Oferta na wynajem toalet przenośnych Wieliczka

Toalety przenośne Wieliczka nazywane są bardzo różnie. Niektórzy określają je nawet mianem „tojtojów”, bardaszek czy sławojek. Nie ma się dziwić skoro ich popularność jest rok rocznie coraz wyższa i wzbudzają zainteresowanie. Wpływ na taki stan rzeczy ma obowiązujące prawodawstwo i względy sanitarne. Wszędzie tam, gdzie nie ma dojścia do bieżącej wody i kanalizacji w sukurs Państwa oczekiwaniom przychodzi wynajem toalet Wieliczka. Działamy na zlecenie wszystkich grup odbiorców. Zapotrzebowanie na toaletę przenośną mogą złożyć zarówno przedsiębiorstwa zajmujące się „budowlanką” jak i osoby organizujące różnego typu imprezy. Zapraszamy do składania zamówień online lub kontaktu za pomocą poczty elektronicznej. W naszej ofercie posiadamy przede wszystkim:

Typy kabin WC Wieliczka

 • Kabiny standardowetoalety przenośne Wieliczka polegają w dużym zakresie na kabinach typu „standard”. Są one najbardziej ekonomiczne pod względem finansowym i polecamy je przede wszystkim na nieduże budowy na których jest niewielka liczba osób. Kabiny WC Wieliczka w wersji „standard” nie mają pisuaru ani umywalki.
 • Kabiny typu VIPtoalety przenośne Wieliczka w wersji „delux” są wyposażone o wiele lepiej od kabin standardowych. Posiadają one w swoim wnętrzu pisuar i zlewozmywak. Wynajem toalet przenośnych Wieliczka odpowiada w ten sposób na zwiększone potrzeby klientów wynajmujących toalety. Kabiny „VIP” to także nieodzowny partner imprez masowych. Z naszymi toaletami przenośnymi nie musicie Państwo troszczyć się o satysfakcję Państwa gości.
 • Kabiny dla niepełnosprawnychtoalety przenośne Wieliczka odpowiadają także na potrzeby osób niepełnosprawnych. W naszych zasobach znajdują się kabiny WC do których można wjechać np. wózkiem inwalidzkim i bez problemów załatwić wszystkie potrzeby fizjologiczne. Toalety dla niepełnosprawnych Wieliczka posiadają także poręcze, dzięki którym łatwiejsze jest utrzymanie równowagi.

 

Toalety przenośne Wieliczka

Toalety przenośne Wieliczka

 

Kabiny WC Wieliczka to jedna z nielicznych tego typu ofert w regionie. Zachęcamy do zadawania pytań o niezobowiązujące wyceny lub skorzystania z systemu zamówień i oprogramowania mobilnego na Androida i IOS. Automatyczny system rezerwowania działa przez cały tydzień.

Pytania dotyczące toalet przenośnych Wieliczka

 1. Jak zamówić toaletę mobilną Wieliczka?

Istnieje wiele sposobów na zamówienie toalety mobilnej Wieliczka. Można to uczynić pisząc do nas wiadomość mailową lub korzystając dedykowanego systemu bookingowego. Formularz zamówień, który jest udostępniony online pozwala na całościową konfigurację usługi.

 1. Jakie kabiny posiadacie w swojej propozycji?

Wynajem toalet Wieliczka jest przygotowany na każdą sytuację. Oznacza to, że w naszej ofercie posiadamy wszystkie rodzaje toalet, które są dostosowane do potrzeb poszczególnych typów odbiorców. Zamawiając u nas toaletę przenośną Wieliczka można wybrać taki model, który spełni wszystkie oczekiwania. Toalety przenośne Wieliczka mogą być dodatkowo wyposażone np. w pisuar lub zlew.

 1. Jakie usługi są zawarte w serwisie toalet przenośnych Wieliczka?

Serwis toalet przenośnych Wieliczka można swobodnie konfigurować. Zgodnie z powyższym może on mieć miejsce: 1 raz w miesiącu, co 14 dni lub 7 dni. Pewne jego elementy są jednak wspólne. Działania serwisowe w toaletach przenośnych Wieliczka obejmują wypompowywanie fekaliów, zostawienie papieru toaletowego i dostarczenie środka dezynfekującego. Wymienione wyżej czynności sprzyjają zachowaniu należytego porządku i polepszają komfort użytkowników.

 1. Ile toalet możecie dowieźć na jeden raz?

Wynajem kabin WC Wieliczka posiada w swoich magazynach dużą liczbę kabin WC. Daje to sposobność do zabezpieczenia w nie każdej inwestycji i eventu. Ilość kabin WC zależy zatem od intencji Zamawiającego i można ją dowolnie modyfikować. Przy większej ilości toalet zapewniamy bonifikaty, które mogą osiągać poziom kilkudziesięciu %.

 1. Jak wybrać odpowiednią ilość toalet i częstotliwość przeprowadzania serwisów?

Nasza platforma zakupowa obsługiwana jest przez wykwalifikowanych doradców. Chętnie podpowiemy we wszelkich tematach związanych z toaletami przenośnymi Wieliczka. Takie kwestie jak liczba toalet i częstotliwość prac serwisowych nie są dla nas żadną tajemnicą. Zapraszamy do przesyłania zapytań ofertowych i kontaktu przez telefon.

 

Kabiny WC Wieliczka

Kabiny WC Wieliczka

Czytaj więcej
 • Wieliczka na mapie Google