Wywóz styropianu

Czy można u nas zamówić wywóz styropianu?

Wywóz styropianu to oferta, która jest poszukiwana na rodzimym rynku przez duży krąg odbiorców. Nie ma się co dziwić skoro śmieci o kodzie 17 06 04 (styropian budowlany} i 15 01 02 (styropian opakowaniowy) należą do nieczystości, które trudno jest zagospodarować. O dużym zainteresowaniu wywozem styropianu świadczą także zapytania kierowane do wyszukiwarki Google. Fraza „gdzie wyrzucać styropian” należy do najpopularniejszych w polskojęzycznej wersji tego narzędzia. Niestety nie wszędzie w Polsce łatwo jest o Wykonawców, którzy odbiorą śmieci zalegające w magazynach na placach budowy. Z myślą o osobach, które mają problem w tym obszarze przygotowaliśmy ofertę na odbiór tego typu pozostałości. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy osoby prywatne oraz firmy. Wywóz styropianu przy naszym udziale to przede wszystkim:

Jakie kontenery posiadamy na wywóz styropianu?

  • Duży wybór kontenerów – styropian jest odpadem lekkim, ale posiadającym dużą objętość. Aby zatem się go pozbyć, trzeba zamówić odpowiednio duży kontener. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo zbiorniki od 1 M3 do 36 M3. Dzięki powyższemu każdy z Państwa znajdzie taki zbiornik, który spełni jego oczekiwania. Z serwisem Gruzy.pl zyskujecie Państwo komfort załatwienia śmieciowego problemu „za 1 zamachem”.
  • Pomoc w wypełnianiu kart BDO – nie każdy kierownik budowy, czy też osoba prowadząca tego typu firmę musi wiedzieć jak przygotowywać karty BDO. Nie raz nie ma także ku temu odpowiednich warunków. Jeśli więc pracujecie Państwo w delegacji i chcecie, aby ktoś to zrobił za Was to chętnie w tym pomożemy. Posiadamy oprogramowanie zintegrowane poprzez API z portalem BDO, a za obsługę dokumentów środowiskowych nie pobieramy żadnej odpłatności.
  • Szybkie terminy – gdy budowa „trwa w najlepsze” ważny jest czas i odpowiednio szybka reakcja na Wasze potrzeby. Z nasza firmą jest to możliwe do osiągnięcia, gdyż wszystkie usługi realizujemy w przeciągu 48 godzin od ich zamówienia. Wybierając Gruzy.pl macie Państwo pewność, że styropian opuści teren inwestycyjny w pierwszym możliwym terminie. Zapraszamy do kooperacji na terenie całego kraju.

 

Wywóz styropianu - kontenery do styropianu

 

  • Obsługiwane miasta: