Zalety kontenerów biurowo-magazynowych

ŁUKASZ KAMIŃSKI
Specjalista do spraw gospodarki odpadami, pasjonat nowoczesnych technologii w ochronie środowiska.

Zalety kontenerów biurowo-magazynowych

Wśród rozmaitych typów kontenerów stosowanych na placach budowy, kontener magazynowo biurowy zasługuje na szczególną uwagę.

Tym bardziej, ze w niektórych przypadkach może okazać się znacznie lepszym rozwiązaniem, niż stawianie odrębnych kontenerów do tych dwóch zastosowań (socjalnego i służącego przechowywaniu narzędzi oraz materiałów). Co warto o nich wiedzieć?

Kontener magazynowo biurowy – rozwiązanie uniwersalne

Ogromną zaletą tego typu rozwiązania jest to, ze można je stosować w naprawdę różnych warunkach. Po prostu jest dostosowane do potrzeb pojawiających się przy wielu inwestycjach i nie trzeba się wtedy rozdrabniać na szczegóły. A ponieważ kontenery tego rodzaju można zaadaptować do wymagań różnych zespołów pracowniczych, nic dziwnego, że ostatecznie to właśnie one są wybierane – i widać to na placach budowy w praktycznie rzecz biorąc całym kraju.

Warto przy tym dodać, że kontener biurowo magazynowy z definicji jest budowany tak, żeby aktywność typowa dla pracy „papierkowej” przebiegała komfortowo. W końcu nawet w przypadku przestrzeni mobilnej i tymczasowej konieczne jest zachowanie pewnych standardów, niezbędnych, aby praca mogła być efektywna.

Dodatkowo należy zaznaczyć, iż tego rodzaju kontener powinien spełniać wymagania socjalne, w tym między innymi mieć możliwość podłączenia niezbędnych mediów, takich jak elektryczność, czy woda. W końcu pracownicy będą w nich spędzali kilka godzin dziennie.

W przypadku kontenerów biurowo-magazynowych oczywiście istotne jest również i to, by przestrzeń była dostosowana do przechowywania narzędzi i materiałów, co siłą rzeczy musi mieć odbicie w konstrukcji, zarówno w środku, jak i pod kątem szerokości wejścia. Z kolei funkcja biurowa powinna uwzględniać odpowiednie rozłożenie okien w kontenerze.

Na koniec wspomnijmy, że wynajem tego typu kontenerów warto przeprowadzać w firmie, która ma szerszą ofertę – aby za jednym zamachem zamówić wszystko, co jest niezbędne. W ten sposób można zamówić od razu kontenery biurowe, socjalne, magazynowe, ale też na wywóz odpadów komunalnych i wszelkie inne, które mogą być potrzebne w trakcie dłuższych prac budowlanych.

 

Kontener magazynowo biurowy

Kontener magazynowo biurowy

Kontener magazynowo biurowy i jego zalety

Kontener magazynowo biurowy to propozycja, która jest przeznaczona dla firm budowlanych. Dzięki niej można w prosty  przygotować zaplecze socjalne, tymczasowy magazyn lub szatnię dla pracowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich firmy budowlane, inwestorów oraz tych z Państwa, którzy potrzebują kontenera socjalnego na specjalny użytek. Wynajęcie kontenera socjalnego jest usługą kompleksową, która obejmuje jego transport oraz sprzątanie na koniec okresu dzierżawnego. Wszystkie oferowane przez nas kontenery spełniają wysokie standardy i posiadają możliwość podłączenia do źródła energii elektrycznej. Ostatnia z wyżej  wymienionych cech jest szczególnie istotna w okresie chłodniejszej aury, gdyż pozwala ogrzać wnętrze kontenera. Kontener magazynowo biurowy cechuje się:

Czym wyróżniają się kontenery magazynowo biurowe?

  • Szerokim wyborem kontenerówkontenery socjalne dostępne są w kilku możliwych konfiguracjach. W naszej ofercie znajdują się pomieszczenia tymczasowe, które z powodzeniem można przeznaczyć na biura, składy narzędzi lub kantyny. Wszystko to sprawia, że wynajem kontenerów socjalnych jest przydatny podczas całego szeregu okoliczności. Oprócz budowy tego typu pomieszczenia doskonale zdają egzamin w czasie imprez plenerowych pełniąc rolę szatni i miejsca, gdzie wypocząć mogą osoby zaangażowane w przygotowanie danego wydarzenia.
  • Konkurencyjnymi cenamiwynajem kontenerów socjalnych jest korzystny pod względem stawek dzierżawnych. Koszt wynajęcia jest stały i nie podlega zmianie na niekorzyść klienta. W przypadku dłuższych okresów wynajmu nasze ceny podlegają negocjacji i mogą być obniżone o rabat. Na taki sam przywilej mogą liczyć osoby wynajmujące więcej niż 1 kontener socjalny.
  • Szybkim transportem – decyzja o wynajmie kontenera socjalnego w Grudziądzu oraz jego okolicach jest najczęściej podyktowana koniecznością. Wpływ na taki stan rzeczy może mieć niekorzystna aura lub brak innej możliwości spożywania posiłków czy też spędzania przerw regeneracyjnych. Jeśli tego typu sytuacja spotkała Państwa to nie ma się czym martwić. Nasze kontenery socjalne dowożone są we wszystkie dni robocze. Średni czas oczekiwania na dostawę nie przekracza 48 godzin. Transport kontenerów może zawierać ich rozładunek we wskazane miejsce.

 

Schemat kontenera magazynowo biurowego

Schemat kontenera magazynowo biurowego

Zobacz też:

Zła segregacja odpadów
Kontener na odpady budowlane Mława
Kontener na odpady budowlane Mrągowo
Wywóz styropianu
Kontener na gruz
Kody odpadów budowlanych