Kontener na odpady

Kontener na odpady

Jakie kontenery na odpady przydadzą się podczas budowy?

Wywóz gruzu i innych odpadów z budowy powstał dzięki zaangażowaniu specjalistów z zakresu ochrony środowiska oraz nowoczesnych technologii. Za pośrednictwem naszego portalu możecie Państwo zamówić kontener na odpady, a także worek typu big – bag. Niezależnie od tego, jaką decyzję Państwo podejmiecie, dostarczymy Wam najlepszej jakości rozwiązania w rozsądnych cenach. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami odpadowymi z całego kraju dla których wywóz gruzu jest jednym z dominujących obszarów działalności. Ale sama możliwość odbioru odpadów o kodach 17 01 01, 17 01 02, 17 01 07 czy 17 09 04 to nie jedyne co mamy Wam do zaoferowania. Nasza firma przejmie na siebie także obowiązki wynikające z ustawy o odpadach. W imieniu naszych klientów wystawimy karty przekazania odpadów, dzięki którym wywiążą się z ciążącego na nich obowiązku. Zapraszamy do zamawiania usług wywozowych telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem specjalnie przygotowanej aplikacji na Androida lub IOS. Z nami odbiór odpadów to usługa, którą zamówić w przeciągu kilku chwil.

Jak można zamówić kontenery na odpady budowlane?

Działamy na terenie całego kraju mając na celu zaopatrzenie Państwa w usługi wywozu odpadów. Scalamy w jedną całość rozproszony rynek dostawców, pozwalając Wam na dokonanie najlepszego wyboru. Jesteśmy nieodzownym partnerem drobnego remontu, budowy domu, czy też innej inwestycji wymagającej odbioru śmieci. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Nasi konsultanci nie tylko przedstawią aktualnie dostępną ofertę, ale i podpowiedzą najlepsze rozwiązania w zakresie odbioru odpadów. Nasza propozycja możliwa jest sprawdzenia na terenie wszystkich 16 województw w kraju. Działamy we większości miast i miejscowości, proponując szybkie terminy realizacji odbioru odpadów budowlanych. Z wszystkich zadań wywiązujemy się terminowo, a sama kontenery są możliwe do wykorzystania przez kilka dni. Gruzy.pl to jedno z najlepszych tego typu rozwiązań w kraju, które powinno przypaść do gustu właścicielom firm budowlanych, inwestorom, a także osobom prywatnym. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i zamów kontenerów na odpady online. Przekonaj się jakie to proste.

Kontener na odpady gruzu

Co wolno, a czego nie wolno wyrzucać do kontenera na odpady budowlane?

Kontener na odpady budowlane jest przydatny wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba wywiezienia nieczystości. Wpływ na tego typu sytuację ma szereg czynników. Jednym z nich jest coraz bardziej restrykcyjne prawodawstwo. W myśl przepisów odbiór śmieci musi być zrealizowany przez wyspecjalizowane podmioty, które posiadają odpowiednie uprawnienia. Jeśli więc poszukujecie Państwo tego typu podmiotu to nasza firma, służy pomocą przy znalezieniu odpowiedniego przewoźnika. Obsługujemy wszystkie mniejsze i większe miejscowości w kraju. Zapewniamy różnego rodzaju zbiorniki do takich odpadów jak: styropian, papa, czy odpady wielkogabarytowe. Jeśli więc w Państwa domu lub na terenie przeznaczonym pod inwestycje trwa remont lub budowa to chętnie pomożemy Wam w kwestiach związanych z odpadami. Nasze kontenery na śmieci mogą posłużyć do bardzo wiele celów. Nie można jednak do nich wrzucać takich odpadów jak:

Zamów kontener na odpady

 

Zamów kontener na odpady i gruz

Kontenery na odpady budowlane – co nie może do niego trafić?

  • Odpady komunalnekontenery na odpady budowlane służą do zbierania śmieci z grupy „17”. Nie mogą być one jednak przemieszane z nieczystościami komunalnymi. Do nieczystości takich jak: papier, szkło, bio,, metale i tworzywa sztuczne służą osobne pojemniki, a ich odbiór odbywa się stałych odstępach czasu. Pracownicy przebywający na budowie nie mogą zatem w umieszczać w kontenerach papierków po kanapkach, czy też butelek po wodzie mineralnej.
  • Elektronika – sprzęt RTV i AGD, który wyłączamy z użytku musi trafić do utylizacji. Gospodarstwa domowe i firmy, które go wytworzyły muszą się go pozbyć nieco inaczej niż wszystkich innych nieczystości. Elektronikę oddajemy do PSZOK lub zamawiamy jej odbiór u firm, które specjalizują się w zagospodarowaniu tonerów, lodówek, komputerów i innych przedmiotów zasilanych prądem.
  • Odpady niebezpieczne i lekizbiorniki na śmieci budowlane posiadają ściśle określone przeznaczenie. Nie mogą zatem posłużyć do umieszczania w nich wszystkiego, co jest dla nas już zbędne. Takie śmieci jak leki, chemikalia i pozostałe odpady niebezpieczne wymagają większej uwagi i osobnego zutylizowania, które różni się od ścieżki postępowania z odpadami budowlanymi. Złamanie tej zasady grozi koniecznością przesortowania śmieci i brakiem odbioru nieczystości.

 

Czego nie wolno wyrzucać do kontenerów?

Czego nie wolno wyrzucać do kontenerów?

  • Obsługiwane miasta

 

Wieloletnie doświadczenie
Gwarancja jakości usług
Zadowoleni klienci
Szybkie terminy realizacji