Wynajem toalet przenośnych

Na czym polega wynajem toalet przenośnych?

Wynajem toalet przenośnych to nasza oferta, która polega na zapewnieniu kabin WC na budowy, imprezy plenerowe oraz wszędzie tam, gdzie są niezbędne. Naszą ofertę kierujmy do klientów indywidualnych, firm budowlanych oraz organizatorów eventów. Podobnie jak w przypadku takich usług jak: wywóz gruzu, wywóz odpadów budowlanych i wynajem ogrodzeń tymczasowych, działamy na terenie całego kraju. Wszystkim odbiorcom zapewniamy wysokiej jakości toalety przenośne, które sprostają potrzebą korzystających z nich osób. Posiadamy kabiny WC wyposażone w pisuar i umywalkę oraz tzw. toalety standardowe, które posiadają jedynie zbiornik pozycji siedzącej. Nasze przedsiębiorstwo to sprawdzony partner w zakresie wynajmu toalet przenośnych i innych elementów tworzących zaplecze socjalne. Jeśli więc, szukacie Państwo przedsiębiorstwa zajmującego się dzierżawą kabin WC to nasza oferta została przygotowana w taki sposób, aby sprostać Waszym wymaganiom. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z przygotowanej przez nas propozycji mogą liczyć na:

Co jest istotne przy wynajmie toalet przenośnych?

  • Zestandaryzowane cenywynajem toalet przenośnych kosztuje wszędzie tyle samo. Oznacza to tyle, że łatwiejsze staje się budżetowanie danej inwestycji, gdyż od razu znane są koszty związane z dzierżawą kabin WC. Dla podmiotów zajmujących się budowlanką taki stan rzeczy jest niezwykle wygodny, gdyż osoby odpowiedzialne za zaopatrzenie nie muszą spędzać czasu na znalezienie najlepszej oferty.
  • Automatyczny proces zamawianiawynajem toalet przenośnych działa w pełni online. Nasz formularz zamawiania kabin WC jest zintegrowany z systemem udostępnianym przez Przelewy24. Toaletę mobilną można zatem zarezerwować bez względy na porę dnia, co jest sporym udogodnieniem. Na realizowane przez nas usługi wystawiamy faktury VAT w wersji elektronicznej.
  • Wykorzystanie walorów aplikacji mobilnej – jako jedni z nielicznych w kraju proponujemy możliwość wynajmu toalet przenośnych i innych usług komunalnych w aplikacji mobilnej. Wspólnie z portalem Smieci.eu dokładamy wszelkich starań, aby użytkownicy urządzeń mobilnych mogli wykorzystać ich potencjał przebywając w terenie. Oprogramowanie mobilne, którego jesteśmy autorami zostało przygotowane dla systemów Android i IOS.
  • Duża dostępność – dysponujemy dużą liczbą kabin WC, które są ciągle dostępne. Nie ma więc obaw, że któryś z naszych klientów nie zostanie obsłużony. Wynajem toalet przenośnych to usługa, która jest warta uwagi. Zapraszamy do kooperacji.

 

Wynajem toalet przenośnych

Wynajem toalet przenośnych

Zamów wynajem kabiny WC online

 

Zamów toaletę przenośną

Toalety przenośne – najczęściej zadawane pytania

  1. Jak zamówić kabinę WC?

Kabinę WC można zamówić za pośrednictwem specjalnego formularza zamówień lub kierując do nas korespondencję mailową. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby od momentu przesłania zapytania ofertowego. Za pierwszy miesiąc wynajmu obowiązuje płatność z wyprzedzeniem, którą należy uregulować na podstawie wystawionej przez nas FV.

  1. Ile kosztuje wynajem kabiny WC?

Koszt wynajmu toalety przenośnej uzależniony jest od jej wyposażenia oraz częstotliwości serwisowania. Droższe są kabiny WC z pisuarem oraz umywalką, a tańsze standardowe. Aby natychmiastowo sprawdzić nasz cennik należy skorzystać z kalkulatora, który jest dostępny na specjalnie przygotowanej stronie WWW.

  1. Czy można otrzymać rabat na wynajem toalet przenośnych?

Rabaty są w naszym przypadku integralną częścią procesu zamówieniowego. Przysługują one klientom, którzy będą z kabiny korzystać przez dłuższy czas lub organizatorom eventów, którzy muszą jednorazowo zarezerwować kilka lub kilkanaście toalet. Jeśli więc reprezentujecie Państwo jedno lub drugie grono nabywców to prosimy o uszczegółowienie swoich potrzeb i zachęcamy do negocjacji handlowych.

  1. Gdzie jest dostępny wynajem toalet przenośnych?

Zasięg naszego działania obejmuje teren całego kraju. Z toaletami mobilnymi docieramy zatem zarówno do małych wsi jak i dużych metropolii takich jak Warszawa czy Trójmiasto. Wyjątkiem od tej zasady są jedynie miejsca trudnodostępne takie jak np. niektóre działki ROD czy drogi o nawierzchni piaszczystej. W przypadku wątpliwości prosimy o przesłanie nam zdjęć dokumentujących dojazd do danego miejsca i podanie jego szerokości.

  1. Dlaczego warto zamówić u nas toaletę przenośną?

Kabiny WC dostarczane przez naszą firmę spełniają wysokie standardy higieniczne. Na tym nie kończą się jednak ich zalety. Każda z toalet posiada zbiornik pozycji siedzącej o zwiększonej pojemności, który może pomieścić dużą ilość fekaliów. Dodatkowo podczas każdego serwisu do jego środka wrzucane są środki antyzapachowe, które sprawiają, że załatwianie potrzeb fizjologicznych jest bardziej komfortowe. Zalety naszych toalet przenośnych doceniają klienci w całej Polsce, czego wyrazem są otrzymywane referencje.

 

Toalety przenośne FAQ

Toalety przenośne FAQ

  • Obsługiwane miasta