Wynajem toalet Kraków

W jaki sposób działa wynajem toalet przenośnych Kraków?

Wynajem toalet Kraków to nietuzinkowa oferta w zakresie dostarczania kabin WC na place budowy oraz imprezy plenerowe. Zasięgiem naszego działania objęte jest miasto Kraków oraz wszelkie tereny przyległe. Zapewniamy niepodważalną jakość proponowanych usług oraz atrakcyjne stawki wynajmu. U nas w łatwy sposób można zarezerwować kabinę WC i korzystać z niej wszędzie tam, gdzie jest niezbędna. Jesteśmy do Państwa usług przez cały dzień. Z naszym automatycznym systemem zamówień dostępnym na portalu Smieci.eu, zamówienie kabiny WC przebiega bez zbędnych komplikacji. Do podstawowych walorów takiego rozwiązania zaliczyć można:

Jakie zalety posiadają toalety przenośne Kraków?

 • Ciągła znajomość kosztów dzierżawy toalety przenośnejwynajem toalet Kraków stawia na przejrzystość oferowanych usług. Dzięki temu nasza tabela opłat za dzierżawę kabiny WC nie zawiera ukrytych kosztów, które mogą zakłócić Państwa budżet. Każdy kto podejmie decyzję o wynajęciu toalety przenośnej z góry posiądzie niezbędne informacje odnośnie końcowej wartości faktury VAT.
 • Wsparcie biura obsługi klientawynajem kabin WC Kraków opiera swoje działania o wprawionych pracowników do spraw obsługi klienta. O toaletach przenośnych wiemy prawie wszystko, co powoduje, że z chęcią udzielimy odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania. Podpowiemy, ile toalet przenośnych podoła wyzwaniom każdej budowy lub eventu, który ma miejsce na świeżym powietrzu.
 • Aplikacja mobilna do rezerwowania toalet przenośnychwynajem toalet przenośnych Kraków wynosi branżę toaletową w XXI wiek. Od dziś użytkownicy telefonów komórkowych mogą zamówić kabiny toaletowej poprzez aplikację na Androida i IOS. Tego typu dogodność pozwala oszczędzić czas i pieniądze, które do tej pory przeznaczane były na dojazdy do danego Usługodawcy.
 • Uproszczony system rozliczeńtoalety przenośne Kraków są rozliczane na podstawie złożonego zapotrzebowania. Konsekwencją wykonania tej czynności są faktury elektroniczne, dostarczane wprost na adres poczty elektronicznej. Z nami cała dokumentacja jest zatem w tym samym miejscu i nie trzeba jej później poszukiwać.

 

Wynajem toalet, kabin WC Kraków

Wynajem toalet, kabin WC Kraków

 

Oferta na wynajem toalet przenośnych Kraków

Toalety przenośne Kraków nazywane są bardzo różnie. Niektórzy określają je nawet mianem „tojtojów”, bardaszek czy sławojek. Nie ma się dziwić jeśli ich popularność jest z każdym dniem coraz wyższa i wzbudzają zainteresowanie. Wpływ na taki stan rzeczy ma aktualne prawo oraz względy sanitarne. Wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do bieżącej wody i kanalizacji w sukurs Państwa oczekiwaniom przychodzi wynajem toalet Kraków. Działamy na zamówienie wszystkich typów odbiorców. Zapotrzebowanie na toaletę przenośną mogą złożyć zarówno firmy budowlane jak i osoby organizujące różnego typu eventy. Zapraszamy do składania zamówień przez Internet lub kontaktu za pośrednictwem poczty mailowej. W naszej ofercie posiadamy przede wszystkim:

Typy kabin WC Kraków

 • Kabiny standardtoalety przenośne Kraków polegają w dużym zakresie na kabinach typu „standard”. Są one najbardziej ekonomiczne pod względem finansowym i polecamy je głównie na nieduże budowy na których jest niewielka liczba osób. Kabiny WC Kraków typu „standard” nie posiadają pisuaru ani umywalki.
 • Kabiny typu VIPtoalety przenośne Kraków w wersji „delux” są wyposażone nieco lepiej od kabin standardowych. Posiadają one wewnątrz kabiny WC pisuar i zlewozmywak. Wynajem toalet przenośnych Kraków odpowiada tym samym na zwiększone potrzeby odbiorców wynajmujących kabiny WC. Kabiny „VIP” to także nieodzowny towarzysz imprez plenerowych. Z naszymi toaletami przenośnymi nie musicie Państwo troszczyć się o zadowolenie Państwa gości.
 • Kabiny dla niepełnosprawnychtoalety przenośne Kraków odpowiadają także na oczekiwania osób z niepełnosprawnością. W naszych magazynach znajdują się kabiny WC do których można wjechać np. wózkiem inwalidzkim i bez przeszkód załatwić wszelkie potrzeby fizjologiczne. Toalety dla niepełnosprawnych Kraków posiadają także poręcze, dzięki którym prostsze jest utrzymanie równowagi.

 

Toalety przenośne Kraków

Toalety przenośne Kraków

 

Kabiny WC Kraków to jedna z niewielu tego typu ofert w regionie. Zachęcamy do zadawania pytań o niezobowiązujące wyceny lub skorzystania z systemu zamówień i oprogramowania mobilnego na Androida i IOS. Automatyczny system rezerwowania działa przez 7 dni w tygodniu.

Pytania dotyczące toalet przenośnych Kraków

 1. Jak zamówić toaletę mobilną Kraków?

Istnieje kilka sposobów na zamówienie toalety mobilnej Kraków. Można to zrobić pisząc do nas wiadomość mailową lub przy wykorzystaniu automatycznego systemu bookingowego. Formularz zamówień, który jest udostępniony online pozwala na całościową parametryzacją usługi.

 1. Jakie kabiny posiadacie w swojej ofercie?

Wynajem toalet Kraków jest przygotowany na wszelką okoliczność. Oznacza to, że w naszej ofercie mamy wszystkie rodzaje kabin, które są dopasowane do potrzeb poszczególnych typów klientów. Zamawiając u nas toaletę przenośną Kraków można wybrać taki model, który spełni pokładane w nim nadzieje. Toalety przenośne Kraków mogą być dodatkowo wyposażone np. w pisuar lub zlew.

 1. Jakie usługi są zawarte w serwisie toalet przenośnych Kraków?

Serwis toalet przenośnych Kraków można dowolnie konfigurować. Zgodnie z powyższym może się on odbywać: 1 raz w miesiącu, co 2 tygodnie lub co tydzień. Pewne jego elementy są jednak wspólne. Prace serwisowe w kabinach WC Kraków obejmują wypompowywanie fekaliów, zostawienie papieru toaletowego i dostarczenie środka do dezynfekcji. Wymienione wyżej aktywności sprzyjają zachowaniu należytej czystości i polepszają wrażenia użytkowników.

 1. Ile toalet możecie dowieźć jednorazowo?

Wynajem kabin WC Kraków posiada w swoich bazach dużą ilość toalet. Daje to sposobność do zabezpieczenia w nie każdej inwestycji i imprezy. Ilość kabin WC zależy zatem od woli Zamawiającego i można ją dowolnie regulować. Przy większej liczbie toalet gwarantujemy rabaty, które mogą sięgać kilkudziesięciu procent.

 1. Jak wybrać odpowiednią liczbę toalet i częstotliwość serwisowania?

Nasza platforma zakupowa obsługiwana jest przez wykwalifikowanych specjalistów do spraw obsługi klienta. Chętnie podpowiemy we wszelkich tematach związanych z toaletami przenośnymi Kraków. Takie kwestie jak ilość kabin WC i częstotliwość serwisów nie są dla nas żadnym sekretem. Zachęcamy do przesyłania zapytań mailowych i kontaktu telefonicznego.

 

Kabiny WC Kraków

Kabiny WC Kraków

Czytaj więcej
 • Kraków na mapach Google